Jóga

Přihláška – pro dospělé
Přihláška – pro děti

Kurzy pro dospělé

/ zvolte příslušný odkaz

Jóga má v současné době mnoho tváří a podob, které jsou většinou podobenstvím daného lektora, více než konkrétní jógové školy. Nemyslím si, že je to chyba, zkrátka to odpovídá potřebám a době, ve které žijeme.

Jóga, kterou Vám nabízím je mým osobitým vyjádřením, namíchaným koktejlem mnohovrstevnatých zkušeností a znalostí z vícero oborů a směrů, takže cvičení, zde pojmenované, jako jóga, se ve svém významu asi nejvíce přibližuje tomu, co můžete očekávat.

V propojení s Univerzem je mým prostředkem sebevyjádření. Je to forma sdělení Vám, prostředky mě dostupnými. Podléhá procesu změny, rozvíjí se a doplňuje, v závislosti na mých nových poznatcích.

Nepraktikuji ani nevyznávám jógu jedné školy, ani jednoho učitele. Neomezuji se na jedno učení a nejsem stoupencem žádného náboženství ani filozofie, přesto má moje práce hluboký duchovní rozměr opírající se o vlastní prožitky.

Jsem otevřená všemu, co ke mě přichází a to Vám i mohu nabídnout.

Lektorka kurzů – Lucie Ungerová

 

(Bližší informace v odkazu kurzu )

TIP:
Ucelený přehled všech kroužků a kurzů naleznete vpravo v sekci ROZVRHY. V rychlé orientaci Vám pomůže barva kroužku z nabídky.