Motolské jamky – 3.11.2019

V neděli se uskutečnil další pěkný běžecký závod, tentokrát na golfovém hřišti v pražském Motole. Organizace perfektní, i počasí docela na začátek listopadu vyšlo.  A tak jediným úskalím, které na závodníky čekalo byl dlouhý prudký kopec před cílovou rovinkou. Tady se závody často rozhodovaly.

ATIPICU se dařilo. Tomáš Procházka obsadil na trati 1500 m krásné 9. místo, Mařenka Pavliščová na 600 m byla 15., stejně jako v o rok mladší kategorii Helenka Procházková. Zdenička Procházková doběhla v závodě na 300 m na pěkném 17. místě a tuto kategorii vyhrála po vynikajícím výkonu Andulka Pavliščová. Ta do cíle doslova skočila šipku. Závodníci Atipicu do toho  prostě jdou po hlavě…

Milým zpestřením bylo předávání medailí olympijskou vítězkou Kateřinou Neumannovou.