Výletnění s Atipicem 2019 / 5. den

Pátek 23. 8. 2019 / 5. den

Poslední den je tady, dnes se rozhodne o nejlepším z nejlepších ;o) 

Na zahřátí obušková baba, rozcvička i se statickými výdržemi a pak už první táborovka dne „Obruče“.
Jen tak tak jsme dokončili a už jsme museli utíkat na autobus, tentokráte rovnou do Libře. Máme za sebou náročné dny a před sebou spousty úkolů, tak ať všechno stihneme.

Na hřišti jsme se pustili do hodnocení předešlých dní, vyhodnocení a náležité ocenění, v podobě diplomků a diamantů. Rozdalo se spousty diamantů, nikdo nepřišel zkrátka. Bylo i hodně počítání a rekapitulování soutěží a událostí, které nás nejvíce pobavily.

Pustili jsme se do výroby kytiček z ruliček od toaleťáku. Ruličky už jsme měli předpřipravené z úterý, takže šlo o stříhání, motání, skládání a lepení. Výsledná mozaika je nádherná, posuďte sami ;o)

Výtvarku jsme si proložili tréninkem poslední bodované táborovky „Ocáskovaná s pokladem“. Pak se postupně dokončovali kytičky, uklízelo se, svačilo a válelo na karimatkách.

Ještě před obědem se rozjel turnaj v Ocáskované a přestávky mezi utkáními, děti vyplnily svými záznamy do diplomků. Za ně pak po obědě získaly úplně posledními diamanty a mohlo se přejít k vyhlášení výsledků.

Je to tady, nejlepšími z nejlepších byli Žraloci, Lucčin tým modrých. Druzí skončily Lišky, Alešův tým červených. A na třetím místě se umístily Šelmy, žlutý tým , Píty.

Odměna pro týmy byla, jako vždy, jedlá a výtečná. A když vzala za své, mohlo dojít k obchodování.
Obchůdek, kde platidlem jsou diamanty, je otevřen. Nákupní horečka vypukla…

A to je od nás pro letošek vše „Výletňáci“.
Užijte si zbytek prázdnin a my se na vás budeme opět těšit, od září, v tréninkách Atipicu.

Ahóóóóóóóój
Lucka, Aleš a Píta