Yoga Fyziotherapy

Přihláška online

Kurzy pro dospělé

/ zvolte příslušný odkaz

 

Cílený cvičební program na podporu Vašeho zdraví

Cvičení v menší skupince, ve zcela novém jógovém sále, v příjemném a klidném prostředí s dobrou
atmosférou a lektorem, který Vás provede hodinou krok za krokem, v poklidném tempu.
Sál je vybaven podlahovým vytápěním, cvičební stěnou a zrcadly, které skýtají možnost korekce daných prvků.

Lekce jsou obohaceny o cvičení na velkých míčích, overballech, cvičení s páskami i gumičkami, cvičení na židlích…

Yoga Fyziotherapy vede k plynulému a koordinovanému pohybu v souladu s dechem. Představuje harmonické, vyvážené cvičení, kterému se učíte v postupných krocích, s nezbytnou pečlivostí provedení jednotlivých prvků a technik. Jedním z cílů je zlepšení a procítění Vámi vykonávaného pohybu.

Yoga Fyziotherapy se vyznačuje propracovaným pohybem,
který vychází ze znalostí anatomických základů a technik zapojujících hluboký stabilizační systém. Cvičení ulevuje a předchází potížím spojeným s bolestmi páteře, problémům jednotlivých kloubních spojení, napravuje vadné pohybové stereotypy. Zapojuje a posiluje ochablé svalstvo. Důkladným strečinkem prodlužuje a uvolňuje zkrácené svaly. Pohyb vedený ze středu těla, zapojuje hluboké svalové struktury, které významně ovlivňují způsob držení těla.

Pravidelným cvičením a správně vedeným pohybem můžete přímo ovlivnit kvalitu svého života, věnujte si proto, společně s námi 80 – 120 min., ponechte plynout věci kolem a převeďte pozornost k sobě samým.

S sebou: Pohodlné oblečení, které vám umožní pohyb v plném rozsahu. Cvičíme na boso nebo v jógových ponožkách. Nosíme si vlastní, neklouzavou, cvičební podložku a deku na přikrytí.

 

TIP:
Ucelený přehled všech kroužků a kurzů naleznete vpravo v sekci ROZVRHY. V rychlé orientaci Vám pomůže barva kroužku z nabídky.